مرکز خدمات تخصصی بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) جهاد علوم پزشکی شهید بهشتی با توجه به آرمان های خود همزمان با شروع اپیدمی بیماری کرونا در راستای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری با همکاری اساتید و کارشناسان مجرب این حوزه شروع به فعالیت نموده و خدمات بهداشتی را در قالب تولید محصولات آنتی سپتیک، مشاوره، ضد عفونی و گند زدائی منازل، اماکن و ادارات، صنایع، بیمارستان ها و کلینیک ها ارائه می نماید.

محصولات و خدمات

محلول های ضد عفونی کننده دست و سطوح

ترکیبات: اتانول 70 درصد و پروپیلن گلایکول /طیف اثر: گستره وسیعی از باکتری ها، قارچ ها و ویروس های پوشش دار.

ژل ضدعفونی کننده دست

ترکیبات: الکل(اتانول)، پی ای جی 40، پروپیلن گلایکول، عصاره لیمو، گلیسیرین و آب دیونیزه./ طیف اثر: گستره وسیعی از باکتری ها مانند باکتری های گرم مثبت و منفی، قارچ ها و ویروس های پوشش دار.

ماسک سه لایه پزشکی

ماسک استاندارد باید از موادی ساخته شود که مانع ورود ترشحات و ذرات با سایز های مختلف (ویروس و باکتری) گردد. در تولید ماسک های سه لایه این مرکز لایه ابتدا و انتها از جنس اسپان باند و لایه میانی از جنس ملت بلون است.

خدمات ضدعفونی اماکن و مشاوره

ضد عفونی منازل و مجتمع های مسکونی، ضدعفونی محیط های کاری (اعم از شرکت ها، موسسات، ادارات، اصناف و...)، ضدعفونی محیط های بیمارستانی و کلینیک ها و مطب ها زیرنظر متخصصین این مرکز و توسط افراد باتجربه انجام می گردد.

فرم درخواست خرید مواد ضدعفونی و خدمات تخصصی

آدرس